Új hozzászólás Aktív témák

  • Źşë'

    addikt

    válasz bul07 #21242 üzenetére

    jó de mindez a szerverhosting hiánya miatt van... ne akarjatok csodákat várni egy olyan szervertől ami tőletek több ezer kilométerre van, amúgy nem lennének ilyen hibák szvsz, azaz nem a motor hibája a legtöbb... ha már ratyi fpsnél tartunk ugye bunfi akkor először körül kellene nézni a lehetőségek között... mert sok online fps nincs, igaz h pofátlanul 0 a support, de ez van ezt kell szeretni... cod4nek se nagy az official supportja, ott a modderek alkottak, itt meg leredukálták mert divat ebben a kapitalista világban a dlc kifejezés és akkor mindent kifejeztem ezzel az egy rövidítéssel.

    am sztem a játék pofás, bc2 utánzat csak régebbi időkből, végre legalább új pályákkal

    AK47-ből egy tárnyi golyó keljen valaki megöléséhez na ne már, biztos nem HC volt de akkor is

    szinkronhiba miatt elvesző golyók, meg eleve lag miatt én azt játszhatatlannak is találom, ezért is szinte csak hcn játszom (nem mondom h ott nincsenek fura dolgok, de sokkalta kevesebb, és nem lesz tőle idegbeteg az ember)

    (#21243) v!ct0y ez a 3/4 bőven jó az elveszett golyóknak és máris ott tartunk hogy...

    [ Szerkesztve ]

    "Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

Új hozzászólás Aktív témák