Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Źşë' #16927 üzenetére

    gergo0328 -neked is szól
    nekem is ez volt a bajom én több napig vártam próbálkoztam de semmi játszottam is a Heroes -el de úgyse ismerte fel

    így írtam a EA vevőszolgálatnak

    első válaszuk ez volt
    Hogy ha szeretne az M1 Garand fegyvert használni, akkor muszáj hogy 2 EA Battlefield játék vagy kiegészítő legyen aktiválva a veterán oldalon, a Bad Company 2 kívül. A battlefield heroes-hoz még egy máss EA battlefield játékot vagy kiegészítőt kellene hozzá aktiválni.

    ráhagytam ő tudja de még mindig nem ismerte fel a Heroes-t így szóvá tettem azt
    válasz
    Biztossan azért nem volt még hozzá írva a BF heroes a veterán status-hoz, mert más adatokkal jelentkezik be a BC2-be, és más adatokkal a BF heroes-be.

    én írtam hogy email cím de még a jelszó is megegyezik
    válasz
    Megkérném leírni a Bad Company 2 belépési adatokra, és mink hozzá írjuk a BF heroes.t.
    majd rá hét perccel újabb
    A BF Heroes hozzá volt írva a maga veterán status-hoz. Kellemes játékot kivánunk

    nem tudom hogy ki válaszol honnan és mit állított de végül ezek után belépve felismerte a veteran oldal a Heroes-t így meglett a M1 Garand is szerintem ti is írjatok nekik ha nem ismeri fel továbbra se

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák