Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz BalaNce87 #15358 üzenetére

    nekem a legjobb pisztoly a REX,van is vele 5 killem...de ebből 4 headshot ;]
    Ennek fényében nem értem,hogy hogy lehet az,200 kilőtt golyóból csak 39 talált :F 3m felett elő se vettem,és kábé meg is volt a kill vele,csakhát erre bazirozni...tracert viszek mindig,azzal össze is kaparok 3-4 killre való pontot védőben.
    Az szokott tetszeni,amikor a pálya másik végéből a sniper minden előzmény nélkül ilyenekkel szed le,valahogy nehezen szoktam hinni,hogy 1.snipertávból be tud célozni vele,2.ennyiről is sebez akkorát,hogy ne tudjon az ember elbújni,mert kap 2-t és fekszik.
    Bár ez megvolt már cod4-ben is,gondolom az aimnak mindegy.
    Tényleg,kiváncsi lennék,az aim vajon pl.tank ágyúra,GL-re,gusztira is működik-e :F
    Vannak,akik ordenáré parádékat tolnak pl.tankkal,én meg csak lesek,hogy a fenébe lehet a gépágyúval úgy lőni,amikor 5-6 találat tuti szokott kelleni,csak amit hitnek ki is jelez,általában simán el lehet bújni is előle.
    Bár állványos heavy mg-vel is sikerült a múltkor egy 6-os killstreakot összehozni úgy,hogy meglett az 5 headshotos pin is,tuti megkaptam volna az aimbot jelzőt,ha nem lenne kint a PHAdmin ;]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák