Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    Nagyon jó körök voltak ma...Hála isten, nekem ma nem volt sok anomáliám. :C Jobban is ment a játék.

    Azt viszont nem értem, ha körökön keresztül az ellen CG-vel és RPG-vel lő emberre, szinte non-stop mindenkit, ezt szóváteszem, és nagy nehezen ki van írva a falra hogy nem kellene, majd körökön keresztül továbbra is ez megy, mintha meg se hallották volna, erre beírom hogy "noob", ami érthető, miután non-stop RPG és CG-től haltam meg (2 ember volt leginkább a felelős), erre az Admin engem figyelmeztet. :( Már ne is haragudjatok de ez micsoda? 3 körön keresztül ment a CG és RPG emberre, úgy hogy végig volt Admin, és még engem figyelmeztetnek núúúbozásért? :F Amikor visszaírtam ill kérdeztem, választ nem kaptam az Admin kollégától, hogy miért nem lettek kidobva a kis pöcsök, holott már figyelmeztetve lettek. Nem is magyarok voltak...Tipikus. Én előbb lettem volna bannolva, mint a nem magyar CG núúbok. Röhej. :(

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák