Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz zack #12550 üzenetére

    én se harapok a k/d-re,nem szoktam sose rossz helyen zárni a köröket,de ebben benne van a support és az objektiva is....nekem az a zavaró,ha olyan fegyókkal bánnak egyesek mesterien(gondolom csak kell arra is a platina),amivel gyakorlatilag senki sem játszik,mert ebben a gémben nem sok közelharc van,de közelről meg a szokásos fegyók több sebzést visznek be...még az ak se ér valami sokat,pedig azzal már azért lehet ölögetni párat közelebbre,de esélye annak se sok.és jönnek azok,akik képesek uzival meg ilyenekkel egész meccset letolni profi eredménnyel,hááát....bár nálunk furcsaságok jobbára "bizonyos" embereknél vannnak... :U
    egyébként nekem nem jön be a külföld....bunkók,nincs csapatmunka,hc-n még a teamkill se izgat senkit,lemortaroznak,amikor élesitesz....simában meg csak elviszik egyedül a helit kiugrani,nem javitják a tankot,stb....nálunk azért elég kultúrált általában.
    kivétel,ha támadóban a csapat 2/3-a snipernek áll,ráadásul még sz@rul is tud sniperezni,ma meg védőben ment a statpaddolás (PH-s is!),állnak az emberek az m-comtól 10m-re,élesitve van,erre ledob maga alá egy lőszerest és tolja a skulót.granyó,mortar nem viszi el,mert nem megy olyan közel,mozogni nem kell,max arrébb lép,ha rálőnek,profi stat egy beszopott meccs végén,hurrá.aki meg defuseolni próbál,nincs fedezve,na az meg még a k/d miatt is szop,remek.és akkor játsszon az ember objektivára védőben...lassan rájövök,hogy felesleges,csak mérgelem magam,mostanában a cigiszünet pont belefér a védő oldaliba,úgysem lehet du 10percnél kevesebb idő alatt visszajutni.... :U

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák