Új hozzászólás Aktív témák

  • Borostás

    tag

    válasz Doki-HUN1978 #10418 üzenetére

    Inkább úgy mondanám hogy volt pár jó köröm, és ez a bizonyíték hogy nem vagyok olyan racon, aki kezdésnél felvesz egy jó kemphelyet és meg se moccan, én csipával a kezembe folyamatosan az ellenfél mögött voltam, és gondolkodtam mikor érdemes támadni, mer ha egy ember meglát akkor esélyem sincs a túlélésre, max egy szem golyó amit abból a sniperből lövök ki amit épp hogy van időm az ellenfél irányába fordítani, vagy menekülni de az meg necces (inkább löjjenek le szemből mint hátba mégis méltóságteljesebb.

    Valószínüleg visszatérek a recon szakmához, bár most a kihagyás miatt alig megy.
    Ma északát arra szánom hogy valahogyan megpróbáljam üzembe helyezni a mikrofonomat mer mostmá eléggé idegesítő hogy "némaságra lettem ítélve". Aztán majd reggelre leírom (vagy mondom) hogy sikerült. (ha tud valaki 32-es win 7 nél felmerülő mikrofonproblémára megoldást akkor szivesen várom az ötleteket)

    Gonz0: Ezt vegyem fenyegetésnek? ;]

    [ Szerkesztve ]

    Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

Új hozzászólás Aktív témák