Új hozzászólás Aktív témák

  • mettek

    addikt

    válasz mettek #4864 üzenetére

    Meg is találtam a lényeget ( a DICE portal leírásából származik):

    "The server will remain active so long as there’s one Human Player on the server. Once that’s no longer true, the server will shut down. Be sure to share your experiences to your friends if you’re keen to keep the server active and searchable for friends to join."

    Én ezt ugy értelmezem hogy a ha létrehozunk egy szervert annak lesz egy ip cím szerű kódja amit megoszthatunk másokkal, barátokkal és a szerver addig él ameddig egy élő játékos játszik rajta ahogy azt sejtettem.

    Bár annyival jobb ahelyzet hogy nem a készítőnek kell fent lennie a szerón hanem bármilyen élő játékosnak.

    Még egy lenyeges dolog:
    URL kód generálódik ha létrehozunk egy játékmódot. A játékot, szervert csak az tudja elindítani aki rendelkezik ezzel az URL kóddal és ahogy fent már írtam addig él a szeró amíg játékos van rajta.

    Ergó fennáll a probléma hogy ezek eltűnő szerverek lesznek, hiába találunk egyszer egy jót, lehet soha többé nem fog működni. Vagy ha létrehozunk egyet, ki tudja mikorra telik fel a szerver igazi játékosokkal, lehet soha.

    Az lesz hogy az elején csinál 10ezer játékos 20 ezer szervert mert jómóka es egyedül fog rohangálni rajta.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

Új hozzászólás Aktív témák