Új hozzászólás Aktív témák

  • Devid_81

    nagyúr

    válasz M@rdel #41119 üzenetére

    Komolyan mondom az, hogy rajtam kivul senki nem hal meg egy adott csapatbol ha kozenk lonek, az tok alapeset :DDD
    En megprobalok mindent, vagyis mar kb egy hete at is billentem a nem erdekel az egesz iranyaba....mivel ha nagyon erdekel is en vagyok az elso aldozat.

    Szerk: (#41122) M@rdel jah tegnap is mindent osszevissza varialtam, epp azt sem tudom mit hova pakoltam, majd ma este ha jatszok visszarendezem. :)
    De csak szimpla kerdes, nem is szoktal-szoktatok javitassal bajlodni?Vagy hogy erted, hogy M2 inkabb? :)

    (#41121) Snip3r_HUN: biztos, hogy 99% velem van a baj, csak azt nem vagom, hogy mas jatekokban miert nincs ilyen gondom?! :F
    Nem vagyok, nem is voltam nagy jatekos, de boven atlagos vagyok minden masban, ebben meg 10-es skalan 1-es, kb en vagyok az into pelda a hogy ne jatszunkra :D :O

    Szerkszerk: (#41124) Winne Sajnos hajalom vagyok rajtahagyni az ujjam az egeren, es loni folymatosan, tudom nem szabad, de sajna nem mindig kapcsolok idoben, es sokszor keso.

    [ Szerkesztve ]

    ...

Új hozzászólás Aktív témák