Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stunts666

    őstag

    válasz Olympos #16525 üzenetére

    Nem forgatom ki a szavaidat, csak ezeket vontam le a hozzaszolasaidbol. Hagyni kell had szorakozzon a ladakkal. Kovetkezo korre ugyis megunja es lelep. Ezaltal nem az lesz, hogy mekkora sz*r szerver, mert kidobott az admin, hanem az, hogy meguntam es kileptem. Javit a velemenyen.

    Ami anno a magyaron is volt: a jatekos allomany kialakitott egy kozosseget. Jo mapok voltak ertelmes tickettel. A 64 emberbol 50 szinte allando szereplo volt. Top3-ban benne volt 2 platoon tagom es en. Sose csaloztuk egymast. Brutalis haboruk voltak ott. Csak az autobalance tonkre tette az egeszet.

    Akit pl en votekickelek, az tuti csalo. A macrosokat mar letojom. 1500 ora alatt mar tudja az ember, hogy macrozik e valaki vagy nem. Ha beirod, hogy macrozik es kapcsolja ki, az esetek 70-80%ban kikapcsolja es probal megolni anelkul sikertelenul. Tobb, mint 500at oltem az osszes gepfegyverrel es tudom, hogy mire kepesek.
    M16rol csak annyit, hogy egy ovodas is kezeli. Ha valaki azzal ol le sokszor, akkor en is behozom azt jonapot. Probalok felrakni recoil controlos videot, de nem akarja az igazsagot. Talan majd a playclaw.

    Ui.: egy szerver linket kerek szepen.

Új hozzászólás Aktív témák