Új hozzászólás Aktív témák

  • Olympos

    aktív tag

    válasz Stunts666 #16519 üzenetére

    istenem :)) mondtam egy példát....kb. egy 5 percnyi eseményt a több száz órás adminkodásból és általánosítasz.
    gyere fel, játssz velünk és akkor mást fogsz mondani.

    - "érdekes egy admin vagyok"....igen, bocsi: nem vagyok robot! ember vagyok, van magánéletem.
    - "ha vki szórakozik a ládákkal akkor vagy kidobom vagy nem, érdekes egy hozzáállás" mondod. Miért, mi a 3. lehetőség? kidobom és visszahívom??? :W Most vagy kidobom vagy nem. Most te vagy vakarod épp a tököd vagy nem....
    - te nem tk-ztál sose poénból???...dehogynem! megnézném, ha paintball vagy airsoft meccsen poénból lelőném a csapattársam, azt visszaszólna a 10 évese hogy anyád dögöljön meg....
    és mielőtt mondod írom bakker, hogy ez kb. 0.00001% esetben fordult elő nálam, szóval nyugi.
    - mivel nem rúgom ki az embereket, ezért alapból nem vagyok kemény admin. és ha szar a kedvem, akkor rúgom ki azt, akit !votekick meg !voteban miatt már vagy sokadjára megszavanak......ha meg nem teszem, akkor meg azt írnád, hogy "na ezért utálom a magyar adminokat, mert nem tesz meg semmit a csalók eltüntetése ellen"

    minden szavamat kiforgatod, de nem baj, én hoztam fel a témát.

Új hozzászólás Aktív témák