Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Olympos #23713 üzenetére

    Szerintem ezzel kár ennyit pörögnötök... egyrészt a BF1 szálkezelése szerintem nem egyenletes azért ugrál összevissza... vagy javítják vagy nem.
    (Valószínűleg valami low level apis összvérmegoldás miatt, hogy jó legyen DX11 meg 12 alatt is / egyik sem lett emiatt igazi /, ami még messze nincs kiforrva/csiszolva... szvsz nem javítják, max a kövekező játékban, a következő motorverzióban jobb lesz.)

    A másik meg hogy az NV driverben van valami CPU trükközés, ez a Ryzen teszteknél elő is jött egy két játéknál. Megmagyarázhatatlan különbségek vannak. Szóval az NV driver is tuti valami CPU függő turpisságo(ka)t is tartalmaz, ez 100%.
    Ráadásul minnél gyorsabb a GPU, annál inkább számít.

    És innentől kvázi már minden számíthat, milyen gyors a ram, a PCI Express busz mennyire terhelt, cache sebessége, mérete... órajelek...

    Szóval lehet ezen pörögni, de a legjobb, ha kikapcsolod ezt a hülye CPU meg GPU kihasználtság mutatót és szépen játszol nyugodtan. :D ;)
    Észre sem veszed, hogy milyen procid van... és jó lesz a 4770K is. ;]

    -----------------------------------------

    Ma este nem hiszem leszek, csak 22 körül érek haza és szerintem lesz még csomó dolgom/"házifeladatom" is.
    De majd kiderül.

    Kéne egy BF1 kupa inkább hétvégéken... :DDD
    Valaki szervezhetne... :P

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák