Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz N@idia #11790 üzenetére

    Megértelek! Itt dicsértem a játékot agyba-főbe a BETA idején. De ha most megkérdeznétek, akkor már annyira nem. Nem hiszem, hogy ennyivel bénább lettem....inkább peches.

    Pár példa:
    >Észreveszem az ellenfelet és lövöm a többiek nekem háttal...engem lelő...majd a többieket is. (forest map)

    >Ráspawnolok egy csapattársa gondoltam rakok pár aknák a sínre....a vonat odaér mikor lerakom az első aknát és bummm....(sinai desert map)

    >Repülőben vagyok, lövöm a másik repcsit közben lövik a repcsimet az ellenfél gépe disabled..én meghalok Ő kiugrik....

    >Rászületek egy csapattársra (98% squad -ba csatlakozom) rohan az enemy és amikor becsatlakozom engem nyársal fel....(amint születek egyből nyomom az irány gombokat, lehet 1x nem fogom ....)

    >BETA-ban a bombert pikk-pakk le lehetett szedni, most hiába lövöm s repülőből vagy légvédelemmel. Nem bomber az hanem TITAN...

    ...ezek és még jó pár dolog történ ami miatt kezdek besokalni a játéktól..

    Hogy bánom e , hogy kiadtam érte ~16k-t? Egy picit, de a singleban 2x rázott ki a hideg ami-t 1 játék sem, de hazudok ....a Mafia 1-ben volt utoljára. (amikor ki kellett nyírni a locsoló öregembert )

    Ha 1 játék ilyen érzést vált\válthat ki az emberből, nem mondom, hogy minden pénzt megér de ennyit biztosan.

    (#11795) N@idia
    :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák