Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hegasus

    senior tag

    válasz Aprósólyom #86157 üzenetére

    ezt nem is tudtam, ezer hála ezért az infóért :R én is azt hittem, elég a 800-1000 Hzes egér, aztán szép is a világ...

    és a magas képfrissítéshez én is hozzá szólnék: leírhatatlan a különbség, tényleg nagyon fontos a magasabb frissítés, azt hiszed elég a 60,de nem, nagyon nem,naggyon naggyon nem....a trabant is csak addig jó, míg nem ültél egy xy márkájú gyorsabb autóban. (nade persze nem szebb, mert a trabinál nincs szebb :)) )
    aki hezitál és van lehetősége odaülni egy ilyen nagyobb hz-es monitorhoz, azon a monitoron (!) nézze meg ezt az oldalt , és igen tényleg ilyen drasztikus a különbség, de még a 165 vs 144 között is látni különbséget, és biztos vagyok benne, hogy az 1000 vs 990 Hz között is lehetne látni a különbséget.
    játéknál: felbontás, grafika < képfrissítés

    már filmeket is képtelen vagyok nézni a nevetséges 24 fps-en (amin ugye alapból elkészítik mindet) ahhoz meg ezt a programot ajánlom,ami szépen real time motion interpolation-nel felkonvertálja 165 fpsre is akár a 4k filmet (oda azért mondjuk már kell vas)
    10 évig 60hz-en éltem... és tapasztalatból mondom, hogy az nem volt élet ;]

    [ Szerkesztve ]

    Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

Új hozzászólás Aktív témák