Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SkiDev

    senior tag

    válasz ricsi99 #71956 üzenetére

    Köszönöm! :B

    Nos, nem tudom sajnos a ventilátorállást. Azt tudom, hogy korábban néztem egyszer (talán nyáron), mert szereltem valamit, és az ágyon feküdt a gép, belenéztem, és csodálkoztam, hogy nem megy egyik venti sem, de úgy voltam vele, hogy valószínűleg terhelés alatt fog. Egészen idáig nem is volt probléma vele, azonban olyan egy hónapja, miután megvettem a Rocket League-t, feltűnt, hogy néha-néha fel-felhördül a kártya. Most azonban már egyre gyakrabban (hasonlóan a videóban látottakhoz). Tegnap 18-ason volt még a driver, akkor is ugye ezt csinálta, most feltettem a 19.1.1 (Globalt) hátha megoldja, de változatlan. Biost életemben nem frissítettem, ahogy kijött az úgy is van (~ 3 éve - Gigabyte B75M-D3H).
    A hűtési profilt nem figyeltem, de hangok alapján hasonló lehet, mikor manuálisan szabályzom a venti fordulatot %-ban. (80%-ig semmi, utána a jobb oldali venti megindul, 85%-nál mindkettő, ha lejjebb veszem 75%-ig, akkor a bal oldali már leáll, 70%-nál a jobb is, 85% felett meg már nem is hallatszik semmi változás, 100-ig is felvettem. Valamint 70-nél a jobb berándul, mintha indulna, de nem teszi.)

    Egyébként félni nem félek tőle, mert amint felszökik a fok, rögtön kapcsolja rá a hűtést és lemegy, csak borzasztó idegesítő, hogy bármilyen játék fut egy ideig jó, aztán elkezdi ezt a fel-le szabályzást. Nem tudom, hogy esetleg egy hűtőcsere megoldaná vagy kuka a kártya? :(
    Még megpróbálom ki-be húzni a csatlakozót a hűtőn, lehet érintkezési hibás.

    [ Szerkesztve ]

    Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

Új hozzászólás Aktív témák