Új hozzászólás Aktív témák

  • smokiii1

    aktív tag

    Sziasztok!
    Egy olyan kérdésem lenne, hogy az normális-e mikor a hd tv-m csatlakoztatom hdmi-vel a vga-ra (egy r9 280-ról van szó és egy 60 cm-s Orion okostévéről) és bekapcsolom a tv-t akkor az órajelek nem maradnak 300/150-en hanem 500/1250-re ugranak és addig nem áll vissza takarékra amíg nem húzom ki a hdmi kábelt majd pl elkezdek játszani akkor ugye felugrik az órajel 1072/1250-re majd ha abbahagytam a játékot csak akkor áll vissza 300/150-re vagy esetleg kihúzom a hdmi kábelt majd újraindítom és akkor visszaáll, de csak is ebben a 2 esetben??
    Lehet, hogy ez tök normális csak nekem akkor tűnt fel mikor drivert frissítettem és azt hittem először valami driver bug és visszatettem a régit, de ugyanolyan volt, újraraktam a windowst utána jó volt majd beállítottam újra a tv-t és majd csak másnap vettem észre, hogy megint beálltak az órajelek 500/1250-re és akkor jöttem rá erre. Vagyis igazából a tv-nek nem is kell bekapcsolva lennie csak ha egyszer beállítottam másodlagos kijelzőnek, onnantól fogva ha csatlakoztatva van a hdmi kábel a vga-hoz akkor már rendszer indulásnál beáll 500/1250-re és csak akkor változik ha játszom.

Új hozzászólás Aktív témák