Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anti12

    újonc

    Sziasztok. Segítséget kérnék, remélem jó helyre írok.
    Adott egy vadi új Lenovo G700-as Notebook. Win 7 Ultimat-et raktam rá. USB-ről telepítettem, fel is ment minden gond nélkül. Azt hittem szinte semmi dolgom nem lesz, eddig ehhez voltam hozzászokva. Hát nem így történt. A hangon kívül semmi nem települt. Telepítőlemez nuku, csak egy 64 bit-es, Win8-hoz való lemezt adtak. Másik gépemen egy pendrive-ra leszedtem az összes szükséges Win7 drivert a gyártó honlapjáról, majd szép sorban elkezdte felpakolni. Nem is volt gond, csipset, videókari, hálókártya, minden felment, kivéve a bluetooth és a wifi. Az előbbinél elindul a telepítő, végigvisz szépen, extracting files, majd finish, utána pedig a következő hibaüzenetet vágja a pofámba, "A Windows nem találja a(z) 'c:driversWLAN' fájlt. Ellenőrizze hogy helyesen írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra". (agy@asz!!) :W A wifi-nél ugyan ez a helyzet, kivéve hogy semmi hibaüzenet nincs, hanem a finish után egy pillanatra felugrik egy fekete ablak, majd semmi.
    Átlagos felhasználó vagyok, de egy rendszer telepítést meg szoktam oldani. Ha valami gondom van, a neten általában megtalálom a megoldást. De most már három napja kínlódok vele. Túl vagyok 4 újratelepítésen, és egyszerűen nem jutok vele semmire. Ha valakinek esetleg van ötlete, szívesen fogadom. Előre is köszönöm.

  • anti12

    újonc

    válasz Sev!er #11180 üzenetére

    Én is próbálkoztam a 8.1-et, G700-ra. Első újraindítás után kifagyott az egész, s többet nem is indult el. Esélyem se volt. :) A gyártó honlapján egyébként 8.1-hez én nem nagyon találtam drivert, csak a 8-hoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák