Új hozzászólás Aktív témák

  • #85154688

    törölt tag

    Sziasztok!!!Két kérdésem lenne!Íme az első:Egy mobiltelefon esetében (samsung galaxy S3 mini) ha a készülék naponta több alkalommal van ki illetve be kapcsolva pl. naponta 5-6 alkalommal az okozhat-e a telefonnak valamilyen hardver ill szoftverhibát vagy semmilyen kárt nem tesz a készülékben?Gondolok itt valamilyen alaplapi vagy egyéb elektronika hibára illetve az operációs rendszer összezavarodására a sok ki/be kapcsolgatás miatt. Második kérdésem : Ugyan ennél a telefonnál azt vettem észre,hogy amikor újra van indítva vagy bekapcsolás esetén amikor kapcsol be a telefon akkor megjelenik a samsung felirat és körülötte a lila ovális formájú kör animáció+rövid kis zene.Amikor a lila kis animáció eltűnik akkor ezt követően a SAMSUNG felirat elkezd villogni halvány lilán és fehéren és ezt követően bejön a PIN kódos ablak ahol be kell írni a PIN kódot.Én arra lettem figyelmes,hogy amikor a PIN kódos ablak bejövetele előtt a SAMSUNG felirat enyhén lilán és fehéren villog akkor amikor fogom a telefont a kezembe akkor egy másodpercre egy ilyen nagyon nagyon halk kattanó hangot ad ki a telefon amikor a samsung felirat villog a pin kódos ablak behozatala előtt.Az lenne a kérdésem,hogy ez mitől lehet?Illetve ez nem-e valami hibajelenségre utal?Nagyon szépen köszönöm a segítségeket válaszokat.... :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák