Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    Sziasztok. Láttam a neten thunderbolt HDMI átalakítót. Az a kérdésem hogy amelyik laptopon van HDMI csatlakozo de nincs rajta thunderbolt csatlakozo ahhoz ezzel a modszerrel hozzá lehet kötni eVGA-t?

    Másik: Hynix 512GB PCIE NVMe SSD-t szeretnék itt ph-n vásárolni de nemtudom hogy miben lenne jobb egy sima m2satatól azt levonva hogy nagyobb a kapacitása. Értem hogy olvasás írás sebességben jobb de az látszik is vagy érezhető?

    Megint más: Két m2 sata ssd van a gépemben, és azt akarom kérdezni hogyha az egyikről másolok a másikra akkor mért hal meg kb a rendszer? felmegy a lemezhasználat 100% ra és egyszerüen képtelen vagyok bármit csinálni. Ez csak abban az esetben van így a 2. SSD ről másolok arra amin a windows fut. Forditva nincs ilyen

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | bequiet! Pure Power 10 CM 500W | Coolermaster Qube 500 | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák