Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Brian_GT #4827 üzenetére

    Mint írtam fentebb a Win 7 folyamatosan frissítve van, akárcsak a driverek a gépen ( VGA, DX ).
    A játékhoz is felpakoltam minden javítást. Anno még az alap 1.0-ás verzióval vittem végig a játékot, de nem hiszem, hogy a javítások miatt nem volna képe a videónak.
    A gépen külön kodek pakk nincs feltéve, nem is használok olyat. Én az MPCHC-t, RealPlayer-t, DivX-et szoktam feltenni, ill. még a PDVD-t. Ezekkel szinte bármit meg tudok nézni.

    A játékot most telepítettem újra, hát ha, de semmi változás. Annál a résznél egyszerűen elmegy a kép, ahogy fent írtam és onnan sehova, csak ALT+F4. Nem fagy le a játék, mert a háttérben megy tovább, csak kép nincs, részben. A kurzor és a szövegek látszanak, meg a hang is hallatszik ( egy ideig, aztán az már sem ) és ennyi. :F

    Igazából szinte minden ugyan olyan a gépben, mint amikor először végig vittem a játékot anno, így nem tudom, most mi a baja hirtelen. A VGA driver nyilván újabb ( meg van SP1 ), de fogalmam sincs, hogy melyik volt fent akkor a gépen, mikor játszottam vele...

Új hozzászólás Aktív témák