Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz AthlonXP #4830 üzenetére

    Huha... én a videós dolgokra gondoltam volna mindenképp, pont ez miatt, hogy hang minden van, nem fagy le szóval nem a driver vagy a directx vezérlő adja meg magát...hanem a képelőállításnál keletkezik vmi gánya.
    Dee ezek teljesen jól nekem is PowerDVD-BSPlayer és MPCHC van fent, szóval ez így teljesen korrekt(nek) kéne lennie.

    Gondolom ezt már próbáltad de ha nem érdemes lenne elvinni egy ismerőshöz a játékot és ott megnézni.
    Ha neki jó én első körben azt mondanám ( sajnos itt jön a sok vacakolós rész) , hogy én első körben kikapnám a vgadat és a haveréval megnézném. Ha azonos márka, mármint cég ( amd-nVidia) akkor driver felfogja ismerni elvileg semmit nem kell előtte le-fel rakni.
    Akkor kiderül jó e egyszer a vga.
    Mert én első körben itt tudok még fennakadást abban, ha a vga videó része adta meg magát vagy ilyesmi... mivel ugye hardveres gyorsító mindben van hd filmekhez minden... szóval képi világot ez állítja elő.
    Lehet másik játéknál jó ennél meg nem, mert itt akarna vmi olyan dologhoz nyúlni ami meghalt. Nem kizárt.

    Én ezt mondanám mindenképp első körben...még aránylag ez a kisebb ráfordítást igénylő munka.
    Proci-alaplap ilyesmi nem lehet gond...ott ilyen jellegű gond nem jelentkezhet...második köröm nekem a ram lenne...ha van 2 1-et kikapnék megnézném...majd ha nem jó akkor azt ki és egyedül vissza a korábban kivettet. Hátha hibás valamelyik és hibásan írja az egyik ram a dolgokat.

    Lesd meg őket!!!

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák