Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz philoxenia #12800 üzenetére

    "A mai kor fő betegsége a mértéktelenség és a stressz, mindkettő kikerülhető megfelelő gondolkodással és hozzáállással...." Egyetértek ! ;) /ezért is vagyok úgy, hogy "csak szépen, lazán, nyugodtan" a balesetem óta (2009) nem stresszelek és nem kapkodok semmi után/ :DD (előtte meg 4 műszakba dolgoztam egy multi cégnél, azt ott volt kapkodás... azt javítási munkát végeztem, mikor 1x odahozta a vezér a "jegyzőkönyv" papírját amin azt volt, hogy "nem teljesítettem a napi javítási normát "tervezett" darabszámot..." és ráírtam, hogy nem tudok arról, hogy EU -ba lenne hivatalosan olyan, hogy "norma" javítási folyamatnál.. (HP RMA "lézer és tintasugaras nyomtatók") , még ha szériahiba lenne, de nem az volt ;] :P -azt a papír ment a kukába... :C /csak sokan beijednek, ha azt mondják nekik, hogy "fegyelmit" kap...(azt nem is fegyelmi, hanem csak egy jegyzőkönyv.. a fegyelmi már más tészta, mert fegyelmi bizottság előtt kell megjelenni..) sokan nem tudják az alap jogaikat/ (sajnos)
    Igen, dohányzom már 15+ éve, de minek is !? /azt én se tudom... talán megszokás ? :P /

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák