Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    megnéztem egészen közelről a ferdinénd híd burkolta milyen állaotban van ... egész jól bírja a becsapódásokat ... 30 kmp/h-val hozzávagdostam magam és a kerékpárom, ... meg se látszik rajta .... nem úgy rajtam .... bal alkaromról lejött a bőrzet, a térdemről is. Nővérke valamivel bekente irdalmatlan módon, majd bekötözte, tetanuszt beszurizta.

    Ez volt csütörtök reggel 10 óra , és a 2 emelet magasságában.

    Jelenleg nem a háló tartja a kezemen a gézt, hanem rá van száradva a sebre.

    A kérdésem a következő:
    ezzel csak az a céljul, hogy a koszt (bitumen) kiszedjék a sebből, és ezért le kell ''tépniük''?

    a következő utáni, azt követő kérdésem pedig a következő:
    hétfőn kell tiszteletemet tennem újra szinük előtt, addigra enyhülni fog valamit a géznek a kezem felé megnyilvánuló kötődése, vagy nem, és egy irdalamtlan nagy rántással tépőzárt akarnak az alkarommal szimulálni, hogy engem az ájulás környékezzen?

    és a következőt követő követő kérdésem pedig a következő:
    kérdezte a doki, hogy mi történt, mondtam, hogy elestem kerékpárral, erre a doki aszongya-hogy ''nem kellene annyira erőltetni azt a kerékpározást, ha nem megy'' mire én határozott hangon felszólítottam, hogy ''ne beszéljen már doktor úr ilyen lekezelő hangnemben velem'' ... nos ... lehet hogy bosszúból a nővérke nem fújta be azzal a spray-el, ami megkönnyíti az ilyen esetekben a géz leválasztását? :D

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák