Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Cs1csó #27499 üzenetére

    Nem tudom mire ment ki a játék, pont mondtam a nejemnek, hogy amikor jön valaki és szinte minden mondata olyan, mintha eladóként megnyerted volna a jackpotot, ott tuti bűzlik valami, de gondoltam kipróbálom magamat ebben a történetben, hátha megnyertem a jackpotot. :DDD

    A trükk gondolom az lett volna, hogy a kamucsetes vevő egyszer csak eltűnik, te pedig csalódottságodban gyorsan elfogadod az ingatlanos segítségét, szerződés fejében, miközben sírsz a vállán.

    85nm-es lakás, vannak kisebbek is a környéken, szóval már itt bukott a sztorija, hogy akkor miért nézi meg az enyémet.

    Az elállás oka is vicces, vettünk fel pár hete áthidaló jelzálogkölcsönt a lakásra az új ház miatt, de a vevőnek ez így túl necces, hogy hitel van a lakáson. LOL

    Ja és ha nem volt elég bonyi a történet, volt még benne olyan is, hogy már az ingatlanosnak is tetszik, lehet megveszi magának, de az anyukájának is meg akarja előtte mutatni, de lehet a testvérének vennék meg, vagy inkább magának, de már nem is tudja, mert itt van szegény kamuvevő is, aki pont előző nap esett pofára egy elállás miatt, szóval nem tudja mi legyen. :W

    Komolyan mondom, csak kapkodtam a fejem, hogy most akkor ki is akarja megvenni. :DDD

    Csak azért írtam le ezt a sztorit, hátha valaki eladásra adja a fejét, tudja meg, hogy mire számítson....

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák