Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz ravail #12479 üzenetére

    Köszi! mivel mobilról tudtam megnézni az alaplapi leírást, ezért nem jelenítette meg a képet, nem tudtam melyik jumpert hova... szerdán neki esek még egyszer, e4500-at nem tudok szerezni, e6400 hátha jó lesz, ugyan nem 800 hane, 1066fsb, de reménykedem... A gép nem sípolása am akkor is fennállt, amikor benne volt a cpu, és nem volt benne ram, ez sztem furcsa :( Nyugi, én se vagyok az a szervizbe rohanós fajta, csak aggaszt a dolog, azért az hogy a bios postig ne jussak el két nap után 3 különböző proccal (mert kaptam egy 3,8gz-es celeront, ami szintén nem támogatott, kb van 5db 775-s proci ami nem jó bele, ebből sikerült kettővel tesztelnem, mert nem volt más :O )... De én leginkább arra gyanakodok, hogy a 4pines alaplapi kábellel (ami a cpu mellett van a bemenet) van a probléma, azt anno kihúztam hogy a hűtőt kivegyem, lehet por ment bele, wd40 híján megteszi a porszívó/hajszárító? Azért is gondolom, hogy itt a probléma, mert ugae semmi sípolásra nem hajlandó az alaplap, illetve amikor a pci bemenetben anno megmozdítottam a hálókártyát és nem volt a helyén akkor pirosan világított a slot mellett egy led, most ez sincs....

    És újfent szeretném megköszönni, hogy ennyi időt szánsz a problémámra :) :R

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák