Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz joey04 #200 üzenetére

    "de a hatereknek csak az marad meg, amikor "nyalom a seggét" a rendszernek."

    Nem én ezért kérdeztem rá, mert tudom hogy olvastam tőled, hogy váltottál.

    Én azt vallottam mindenhol, hogy Tim Cook nem elég az iPhoneok mögé, nincs meg az a plusz, nincs varázsa az évente egyre szélesebb palettával kijövő készülékeknek. természetesen ha a nyers eladási számokat vesszük, akkor oké, az ad egy igazolást a suliba, de ezek az eladási számok Jobs esetében valszeg mégnagyobbak lennének, mert egy sokkal jobban megkomponált, valóságában fejlesztett készülékeket adna ki. Nagy valószínűséggel Jobs alatt már rég lett volna oled, magasabb hertz, vagy bármi, ami kitűnik a sorból, és Jony Ive sem hagyta volna hátra a céget, amiben 30 évig tervezgetett.
    Nem jó ez az irány, egyre kommerszebbek az apple cuccok. Az új imacről miért kellett leszedni az almát előröl ? Kinek tetszett ez a design ? Vagy marad ez a csináljunk valamit, csakúgy hozzáállás. . .Egyszerűen nem értem. Elvesztette a varázsát mára az iphone, és ez szomorú, engem mára csak a tonnányi zene köt oda, amit megvásároltam, de igazából revízionálhatnák már magát az iphonet, hogy visszakapja a státuszát, mert így csak egy számozott klisé eszköz amit értelmetlen kiadni évente . . .
    2013-ban amikor megjelent z 5s, gyakorlatilag ugráltam örömömben, az "azonnal kell" életérzés kapott el, ezt mára kin sem tudják már váltani, de kitudta a Fold 4 . ..
    lehet a hiba bennem van, és más még így ujjong egy új iPhone hallatán, de ismerősi körben is azt tapasztalom, hogy egyre kevésbé vált ki az emberekből bármit is. Még annál a személynél is, aki folyamatosan nyomta a fülembe 2008-ba hogy kell venned egy iphone 3g-t - öregem ez valami teljesen más, megfogod látni", aztán vettem, és behúzott.

Új hozzászólás Aktív témák