Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Szabi® #199 üzenetére

    Elég gyakran (1-2 évente) visszaváltok androidra, most s24 u aztán meglátjuk marad-e. pont azért, mert hiába vagyok (egyesek szerint) apple fan, zömében google szolgáltatásokat használok ios-en, akkor is, ha van almás megfelelője is, ezért logikus lenne droidot használni. másrészt pedig pont azért próbálgatom, mert ha az eu-s faszkodások miatt nyitni kell, akkor pont olyan lesz mint a droid, csak apple skin lesz rajta. harmadrészt eu-s faszkodások nélkül is megy droid irányba az ios, és ez látszik is a minőségen. régen én tényleg úgy éreztem, hogy ha az apple valamit behozott a rendszerbe, akkor az tényleg faszán lett megcsinálva, jobban mint máshol, legyen az annó a copy paste funkció, vagy később a pip mód, a gesztusvezérlés, egykezes mód stb. mostanában viszont eszetlenül hoznak be mindent, ami ráadásul bugos és korlátozottabb is mint droidon, lásd pl. optimalizált töltés, aod. engem nem érint mert ezeket nem használom, így napi használatban továbbra is stabilabb nálam, de ha ilyen ütemben pakolják tele funkciókkal, kapcsolókkal, lehetesőgekkel, akkor engem is el fog érni a vég, pláne ha külső jogi nyomásra ezt még megfejelik pár dologgal. az ios-ről soha nem azért mondtam, hogy stabilabb, fluidabb és bugmentesebb mint az android, mert az almánál ennyivel jobbak a fejlesztők, hanem mert egy zárt, kontrollált, korlátolt, ha úgy tetszik "buta" rendszer, amit sokkal kevesebb vasra kell optimalizálni. ez kinek előny, kinek hátrány. nekem előny. ha annyi lehetőség lesz mint droidon, akkor törvényszerűen jönnek majd a hibák. ahogy az látható is. de ezt is leírtam már sok helyen, de a hatereknek csak az marad meg, amikor "nyalom a seggét" a rendszernek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák