Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FeRRaR1

    őstag

    válasz bitpork #12682 üzenetére

    Az alkohol szondát meg a sebesség túllépést leszámítva ez szinte mind meg van egy felextrázott 15 éves Volvóban...

    A sebességes baromág kikapcsolható lesz, az alkohol szondára meg kíváncsi leszek. Itt UK-ben 2 sör után lehet vezetni még.

    Ennek a sok reteknek szerintem 0 ráhatása lesz a balesetekre. Mert aki eddig is öv és vagy joggsi nélkül részegen száguldott az ezek után is fog.

    Én meg csak attól tartok hogy hogyan lesz ez leprogramozva. Mennyire fogja gátolni hogy egy jó sofőr maga oldja meg a helyzetet. Mennyi baleset veszélyt fognak okozni mert most is vannak befékezgetések sok gyártónál random. Befékezett a kocsi és beléd mentek? Te hibád, nyílván nem a gyártó fog tejelni. Miközben az agyvized kifolyik a sok sípolástól meg bimm bamm-tól. Honda egy 4 kerék hajtást se tud normálisan leprogramozni, hogy fogja ezeket?

    Ismerős új Hyundai retke folyton belefékez a körforgalmakba hogy gyorsan mész. Nyugdíjas bácsi az unokáival :DDD Modtam neki én vissza vinném aztán ha nem veszik vissza áthajtanám a szalonon. Fékezgetne meg bimm bammolna nekem 2 percenként az a sz@r fel is gyújtanám.

Új hozzászólás Aktív témák