Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz WaterWave #24646 üzenetére

    58 éves gépészmérnök vagyok, kisvárosban élek, és az éves - mindössze kb. 10 ezer km-es - futásteljesítményem 95%-át sima országúton (nem városban, nem autópályán) teszem meg, ráadásul szinte mindig nappal. Tavaly megvettem életem első vadiúj (kis)autóját, felszerelve minden létező biztonsági cuccal - tehát nem egy romhalmazról beszélünk. Szóval: országúton tempomat 110-zel igyekszem menni (valós 107 km/h), ha valakit utolérek, azt mindig meg is előzöm. Ha nem azonnal, akkor három perc múlva, amint - biztonságos - lehetőségem nyílik rá - de mindig! És rohadtul élvezem is. Én ha beállok a kamionsor mögé 80-nal mint a legtöbben, akkor sokkal jobban el tudok bambulni, mintha hajtósan megyek. 41 éve vezetek autót, és balesetet még SOHA nem okoztam, még koccanásosat / parkolásit sem. Elszenvedni már szenvedtem balesetet egyszer, egy szemből jövő, a nyálkás úton megpördülő kamion vágott be az árokba, 29 évvel ezelőtt. Nyolc éve (tehát vén fejjel) kezdtem el kikapcsolódásként nagymotorozni, azzal is leginkább kirándulgatni járok, szintén 110 körüli tempóval, szinte csak sima országúton. Szóval nem hiszem, hogy én lennék a legveszélyesebb az utakon....

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák