Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    Szia Dodi!
    Lenne egy szakmai kérdésem, mivel tudom fényező vagy, szeretnék valamit kérdezni, remélem tudsz/tudtok nekem segíteni.
    Lenne nekem itthon egy ezeréves Passatom, régi kockalámpás 23éves kombi Passat, amiben van egy frankó 5 hengeres moci, 1 hónapja áll a fészerbe mozdulatlanul de gyakorlatilag pöcre indul, kis benzin fecskendővel, és már megy is, utána bármikor pöccre.

    Lényeg a lényeg, szerinted mennyibe lenne az egészet újrafényezni? Cinkelt kasztni, nem rohad, a küszöbökön még rozsdapöttyök sincsenek, hátsó sárvédőívek pár éve cserélve lettek, igazából apróbb rozsdapöttyök vannak rajta, de gyakorlatilag a kasztnija tökéletes, a fényezéssel se lenne baj, de mivel vannak rajt aapróbb horpadások, egyszerűbb lenne az egészet újrafényezni. Szerinted milyen nagyságrendű összegbe kerülne?
    Apróbb karcolások,rozsdapöttyök javítása+ a kilincsek cseréje, (80as Audi kilincsekre), díszlécek eltávolítása, kb ennyi. 250-300ból kijönne ez amit felsoroltam? vagy sokkal több?
    15éve van nálunk az autó, imádom, és ha belátható összegbe kerülne valószínüleg megcsinálnám magamnak.
    Távolabbi tervek(nem is annyira távoli) hoznék németből, ismerősökön keresztül egy 200as Audit, amiből kivarázsolnám a motort+váltót+ üléseket, esetleg állapottól függően futómű+ fék, meg amit meg lehet menteni, eredeti küllős Audi felni, esetleg.
    Egyenlőre számolgatok csak meg infot gyűjtök, ismerősön keresztül 4-500euroért tudnék szerezni alkalmas donort németből, autószerelő ismerős van.


Új hozzászólás Aktív témák