Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    Megvettem nemrég a 6éve használt kvázi "céges" Yarist. Belüröl(motor...) teljesen rendben van, de azért kapott elég köfelverődést, havas-sós lét.... ráadásul a garázsba se fér be azaz kint fog parkolni.
    A kocsit sokáig tervezzük használni ami tényleg sokat jelent min 6-7évet de lehet inkább többet. Tervei szerint majd lepasszolom asszonynak ha lesz pénz újra. :D

    Ennek megfelelően szeretném most amit lehet megcsinálni, lekezelni rajta. Az esztétikum, villogás nem szempont de az, hogy ne rohadjon az pl. nagyon. Egyébként látszólag kivülröl sincs rajta még rozsdapöty se, aluról is megnéztem ott is csak a kipufogócsövön jelentek meg rozsdapötyök, más egyebet 2perces alurol átnézés alapján nem láttam rajta. Természetesen a fényezésen bőven vannak kissebb sérülések, karcok.

    Afelől érdeklődnék, hogy mit kéne, lenne érdemes tennem ahoz, hogy ez alatt a +10év alatt ne legyenek csúnya költségek, mert pl nem fujtam be a megfelelő helyeket vmi üregvédős sprayel....

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák