Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Formaster #19339 üzenetére

    Pont így csinálom én is, jó sorrend és pontosan ilyen szivacsom van nekem is.

    Épp tegnap mostam a Honda-t, teszteltem az új Mercury Pro 360 kinyomót. Frankó, jól használható. 2 literest vettem végül. Kis AG sampon ment az aljára, majd forró vízzel felengedtem és a nagyon retekes helyeket az első vízterítés előtt befújtam. Illetve végigmentem az egész alján, futóműveken. Pont ki is fogyott a 2 liter. Aztán alaposan leöblögettem az egész alját slaggal..

    Miután végeztem a szárazolással, az AG-s motortisztítóval étmentem a motortéren is. Továbbra is qva jó cucc, nagyon frankón lehoz szinte mindent. Befújtam az egészet, vártam 10 percet, majd a Mercury kinyomót csak sima forróvízzel töltöttem fel és azzal szépen le tudtam permetezni tisztára az egészet. Így tuti, mert nem kell slaggal bekúszni a motortérbe, és így a legkisebb az esélye, h valami olyat is eláztatok, amit nem kéne..

    Akartam képet csinálni, de mire végeztem besötétedett, majd talán ma.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák