Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz dgyuri0123 #1812 üzenetére

    Gabrielt dehogy felejtettem ki, éppen én emeltem be salesman listája kapcsán.

    A Genesis első nagy érvágása Phillips kiválása volt a Trespass után, amely a Genesis valaha volt legjobb lemeze. Phillipset pótolta Hackett, és jött Collins is, így készült el a Nursery Crime, amely a Genesis valaha volt legjobb lemeze. Ezután változatlan felállásban a Foxtrott, a Selling... és a Lamb..., amelyek a Genesis valaha volt legjobb lemezei. Ekkor Gabriel kivált, ami hatalmas érvágás volt, Gabriel pótolhatatlan. Ennek ellenére a Trick of the Tail a Genesis valaha volt legjobb lemeze. Majd jött a Wind and Wuthering, amely a Genesis valaha volt legjobb lemeze. Megint hatalmas érvágás a szintén pótolhatatlan Hackett kiválása, hárman maradtak. Ennek ellenére az And Then There Were Three a Genesis valaha volt legjobb lemeze. Ekkor vette kezdetét a lassú hanyatlás, ugyanis a lemez záró tétele, az első rádióbarát daluk, a Follow You, Follow Me megütötte a főnyereményt. Onnantól kezdve elkezdtek egyre jobban a slágerlistáknak dolgozni, látván, hogy a sok pénz és a korlátlan népszerűség élvezetes. Onnantól a három megmaradt tag szólóban is egyre limonádébb lett - mint oly sokan mások is. A limonádésiker hajhászása okozta igazából a hanyatlásukat - mint annyi más korábban progresszív rockegyüttesét is a nyolcvanas években.

Új hozzászólás Aktív témák