Keresés

Aktív témák

  • WesTM

    senior tag

    válasz nixx-21 #5766 üzenetére

    Azszép... :(

    Én a motort csinálgattam délután, most zenét hallgatgatok, meg gondolkozom az élet nagy dolgain. Holnap szülői értekezlet, akkor valószínűleg nem lesz ilyen jó kedvem. Főleg anyunak nem...

    De mi nagy taktikusok vagyunk ám... Kitaláltuk, hogy Gabi cimborámmal holnap menjünk el kivágni a májusfákat, számszerint 5 darab kell belőle... :D - így valószínűleg megússzuk az első idegrohamot a jegyeink láttán. :D Bár nem vészes a kép, de hát stréberképzőbe járok, és hát ellenállóknak is lenni kell. 4.2-es átlagommal én már a hülyék közé tartozom.
    A tavaly érettségi átlag valami 4.9 volt... :D Mi leszünk jövőre az -1 tized.:D

    Csütörtök éjjel pedig bevetésre indulunk, 6 jóbarát, 5 fa, és pár liter SEXárdi Janibácsi bor kíséretében. :R
    Pénteken repceszedés, mert ballgaás lesz a suliban, így a május elsejét is ott töltöm. De este be fogunk rúgni, a kép megcifrítása érdekében, szombat hajnal 5 kor is menni kell be pakolni, valószínűleg elég ittasan fogunk megjelenni... :) -bár ezt közöltük osztályfőnökkel is, hogy ne várja tőlünk hogy még a józanok is legyünk. De megértette.

    Úgyhogy elég hardcore pár nap vár rám, bár most pörögök, mert a múltheti mélypont után a hétvégén sikeresen egyenesbe álltam. :R :C

    [ Szerkesztve ]

  • Badman 4ever

    őstag

    válasz nixx-21 #5766 üzenetére

    Én meg lelőttem mindent a Windowsba, így a nem túl tetemes méretű 512MB Ram mellett a lapozófájl letiltásával is tudok Warcraft 3-at is játszani és most is így netezek. :DD
    Nincs lapozófájl, indexezés, rendszervisszaállítás, Catalystnak a felesleges cuccai, Google/Java/Adobe frissítés, windows biztonsági központ, windows tűzfal (az utóbbi kettő helyett van ESET Smart Security)...és emellett teljes a képi megjelenés, Vista kinézet és stb, csak a baromságok nem mennek... :)

    Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

Aktív témák