Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz mdk01 #50270 üzenetére

    Az akksibevásárláshoz miheztartásképp érdemes megnézni ezt a tesztet. A fiú két napja töltötte fel - nekünk úgy tűnik, pont jókor. Az ember azt gondolná, hogy a 4 Ah az kétszer annyi, mint a 2 Ah. Hát nem.
    (Egyébként ma készülök megvenni ezt a sarokcsiszolót. Régi vágyam. Ritkán jönne jól, ezért százezret nekem nem ért a dolog. Ennyit viszont igen.) Az imént újabb kellemes meglepetés volt: Észrevettem, hogy hűt a töltő. Jó feature.

    A garanciára a pénztáros hívta fel a figyelmem. Ő mondta, hogy ha csak blokkot kérek, akkor a holdig tart a garancia, ha számlát, akkor csak a kijárati ajtóig.

    És köszönöm a megosztott tapasztalatot a hidegvédelemről. Ezzel már tudok mit kezdeni, mert konkrét.
    (Szerencsémre nem fogom hidegben használni, a műhely meg meleg. Egyedül a téli kerékcsere lesz határeset, mert nekem mindig sikerül kibuliznom valahogy úgy, hogy az már jó hidegre essen. És néha sikerál szélvihart is kapnom hozzá térsként. A tavaszi kerékcserénél ebből az aspektusból szerencsés a mindent körmömre égetős beidegződésem, jó melegig szoktam halogatni.)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák