Új hozzászólás Aktív témák

  • kalman7

    csendes tag

    Thonetról olvastam egy cikket, hogy hosszú évekig kísérletezett a hajlítással, mire ilyen frankón összejött neki. Gondolom sok múlik a recepten, ami leginkább a hőmérséklet és az időtartamról szól (fafajtánként, vastagságonként). Ahogy az irományokból kivettem nem fontos a víz/gőz, csak mivel 100-110 legfeljebb 120 fok körül vannak a hőfokok, célszerű gőzzel dolgozni. Egy érdekes dologra emlékszem még, ami segít a töréseket elkerülni. Azt írja, hogy a felforrósított fában meglazul a lignin, akkor nagyon könnyű összenyomni a szálakat, de széthúzni alig lehet szakadás nélkül. Szóval, ha pl egy sima hajlítást csinálsz, akkor először hajlítsd az egyik irányba, hogy tömörödjön össze a majdani külső rész, aztán hajlítsd a jó irányba. Lehet olyan hajlító hevedert csinálni, ami nem csak hajlít, hanem a végein ütköző van, így amikor hajlítod vele a fát, nem engedi a külső felét meghosszabbodni.

    Én imádom a hajlított alkatrészeket a bútorokon. Többet kéne használni, nem csak úgy nekimenni amcsi módra mindent kimarni egy nagy kockából, aztán ha eltörik, akkor erősebb fából megcsinálni ugyanazt.

Új hozzászólás Aktív témák