Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoli

    tag

    Sziasztok!

    Érdekelne a véleményetek az Xtreamer Sidewinder 3 lejátszóról. Nem sok véleményt látok róla eddig és sajnos tesztet sem találtam.
    Jelenleg Asus O!play hdp-r1 van használatban és ezt cserélném le.
    Igazából még soha nem láttam működésben androidos lejátszót és a tulajdonságai sem lennének rosszak, de mennyire mennek akár a BD50 és BD25 valamint MKV filmek rajta?
    Sajnos az O!play a legújabb kódolásokat nem nagyon szereti....

    Aki használ XS3-at leírhatná, hogy mik a hátrányai a masinának?
    Pl. nagyon tetszik, hogy ha jól tudom BT-os bill.+egér rádugható és kezeli...

    Esetleg max 35e körül mi a legjobb alternatíva?
    Amire kellene az a lehető legtöbb kódolás gördülékeny lejátszása, webes tartalmak és jól áttekinthető keresés a filmek között. Természetesen támogasson 2TB+ Hdd-t, de torrent nem lényeg arra van gép.

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

  • Yoli

    tag

    válasz #75912448 #18598 üzenetére

    Szia!

    Igazából vagy 3 éve megvan az O!play R1 és ezt cserélném. Eddig nem voltam benne az új lejátszók felhozatalában, de ahogy látom elég nagy a káosz annyiféle lejátszó jött ki.
    Amikor vettem akkor volt kb. az R1 és a WD tv de azóta változott a helyzet...
    Igaz meglepődve látom, hogy az árak brutálisak lettek és nemhogy lentebb mentek volna drágábbak lettek. Annó az R1 20-22e volt és nagyjából azóta is visz mindent, de gondoltam jó lenne lecserélni az újabb lehetőségek miatt, de visszalépni nem akarok és bugos, meg majd jön rá talán jó fw-es hibákba nem akarok belefutni. Jól használható és kb. max 35e-be kerülő lejátszót keresek ami jól és megbízhatóan! működik és nem bugos.
    Lehet ilyen már nem nagyon van ? :)

    Néztem még a Dune 101-et is, de egy usb 2.0 és hogy nincs optikai hang, elég vicces és fapados picit. Már úgy értem, csak előre kéne lépni az R1-hez képest. Lehet naivan, de úgy gondoltam a nagyobb verseny miatt és az újabb lejátszókkal nem fölfelé fognak menni az árak, főleg nem ennyire :)

    Röviden ami előnyös lenne nekem:
    -mindenféle kódolású film lejátszása akadás, szétesés nélkül
    -Usb 3 legalább 1db és Usb 2 legalább szintén 1db vagy akár e-sata
    -jól átlátható és jól használható kezelőfelület többféle váltható nézettel (pl. a filmek nevei kiférjenek és ne scrollozzon állandóna stb.)
    -Youtube és egyéb netes források
    -Usb-s bill+egér támogatás
    -Ftp
    -optikai hangkimenet
    -Wifi NEM érdekel

    Mit tudtok ajánlani a jelenlegi felhozatalból? Vagy jobban járok, ha megmarad az R1? 3 vagy 4 éves és akkor cserélném le csak, ha van jobb nem csillagászati áron. Kicsit úgy látom, hogy elég sok lett a "bóvli" ezen a téren, úgy értem, hogy kiadnak valamit és támogatás 0 hozzá. Eladnak pár darabot és csók...

    Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

  • Yoli

    tag

    A 301-et körbejárom, hogy megér-e annyival többet számomra...
    Az Xtreamer Sidewinder 3 nagyon tetszene, de félek, hogy mennyire használható az android és mennyire erős ez a HW ezzel az androiddal megtámogatva? Valamint, hogy mennyire bugos a kicsike...
    Igazából egyenlőre én is ezeket néztem, na meg a 101-et, de az optika miatt az ki is esett....

    Élj úgy, mint nemakárki és halj meg úgy, mint bárki!

Új hozzászólás Aktív témák