Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • slycugel2000

    tag

    válasz blakey #71050 üzenetére

    Sziasztok, köszi mindenkinek, ma fellelkesülve meg is vettem ezt (jó tesztvideókat láttam róla a YT-on és itt is sok helyen ajánlottátok):
    http://m3digital.hu/magicsee-n5-max-android-media-player-4-64
    Viszont nem tudom, hogy én csinálok valamit rosszul vagy hibásat fogtam ki.

    Minden összekötöttem, bekapcsoltam, gondoltam egyelőre kipróbálom az alap Androidon, még nem vettem microSD kártyát a CoreElec-nek.
    Az elején minden szépnek és jónak tűnt, be is jelentkeztem a Google fiókba. De aztán valamiért nem játssza le a sima h264-es 720p mkv-t (az USB 2.0 porton keresztül, 500 GB-os Seagate külső HDD-ről, amit már évek óta használtam a WDTV-hez ), többet is megpróbáltam, mindegyiknél egy pillanatra elindul, aztán kiírja, hogy "ezt a fájlt nem lehet lejátszani."
    Próbáltam a gyárilag rajta lévő MX Player-rel, Movie Playerrel, de nem megy. és az is furcsa, hogy néha minden mappát duplán olvas be a HDD-ről, aztán csak 2-3-at a kb. 20-ból, szóval össze-vissza működik.
    Aztán letöltöttem a Google Play-ről a Kodit, de azzal sem tudok hozzáadni a mappákat/fájlokat a library-hez, van amikor érzékeli a HDD-n a fájlokat, de aztán visszaugrik és nem mutat semmit.

    Én csinálok valamit teljesen rosszul?

    Köszi előre is a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák