Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SunMount3r #62081 üzenetére

    Mint írtam, nemrég próbáltam egy ismerősnél valamelyik mostani firmware-rel, majd megkérdezem melyiikkel.

    Én meg azt unom, hogy lövésed sincs semmiről, olvasgatsz és nulla tapasztalattal írogatsz.
    Én mitől vagyok olyan biztos? Attól, hogy elvittem egyik Amlogic boxot és összehasonlítottuk Himedia vs. CE. Hogy itt miért nem írom le, csupán azért, mert nem érzem úgy, hogy nekem ezzel kéne töltenem az időmet, olyanok mint te csak elméleti síkon tudják a tutit, de az engem nem érdekel és nem tartottunk olyan mértékű tesztet, hogy itt érdemes legyen hosszan felvázolni a dolgokat. A lényege, hogy semmivel sem rosszabb médialejátszónak egy Amlogic box CE-vel, sőt, kevesebb hülyeség jelenik meg hálózati lejátszáskor, nincs wrapper, képminőséggel semmi gond nincs, fájl kompatibilítás meg jobb, mint Himedia esetében.

    Ha meg olvasol akkor azt is olvashattad, hogy annyit írtam a képminőségre, hogy nem jobb a Himedia az Amlogicnál (CE) és nem azt, hogy sz@r lenne. Imprex meg kb. senkinek sem kell. Nagyon jó lett volna ha jó úton halad a Himedia, de nem így lett.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák