Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz szasanyi #47702 üzenetére

    Először is, igazad van, ha zavaró ugrások vannak akkor az zavaró élményekben részesít, de amennyiben semmilyen zavaró ugrálás nincs akkor észre sem veszed, hogy nem volt kadenciahelyes a lejátszás. Ugye, tegnap vettem a Dune mellé egy ATV4-et, bekapcsolás után féltem, hogy ez nem lesz jó, de azt kell mondanom, hogy nagyon is tetszik, még frissek az élmények, próbálom megszokni a viselkedését, de elsőre pl. a médialejátszó gyártóknak innen is volna mit tanulni, persze fordítva is igaz. Az első amitől "kész" voltam az az, hogy a távja egyből kezelte a tv hangerejét, semmit nem állítottam. a másik az, hogy mindenhez azonnal lehet feliratot társítani. Kadenciahelyes lejátszás nincs 24p-n (szerintem egyelőre), de Infuse Pro alatt nagyon jól csináltak valamit, mert zavaró jelenség nincs. Még nem néztem végig egy egész estés filmet, de hamarosan az is meglesz. Az "okossága" a Store-ban rejlik ill. a stabilitásban, egyelőre nekem ez tűnik fel. SMB-n, DLNA-n kommunikál. Az látszik, hogy még fejlődésben van, mert a frissítés után módosult egy-két dolog. Plex is van rá, az is jó, abban azért még vannak akadozások, de megoldják.
    Elsősorban hálózati lejátszásra és "okos weszköznek" vettem. Játszani is lehet rajta, a távja elfordítva kormány és tökéletesen működik, Asphalt 8-at toltam és egész jól ment. Az Airplay tökéletes, képernyő tükrözése 2 másodperc sincs, minden pár msec. késéssel jelenik meg, de annyira, hogy gyakorlatilag észre sem veszed, még így is élmény a játék.
    Egyelre tesztelgetem, tetszik, hogy ilyen gyorsan el lehet érni mindent, de meglátom, hogy miként alakul pár nap múlva a véleményem. Meg kell néznem rajta néhány filmet, hogy nyilatkozni tudjak.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák