Új hozzászólás Aktív témák

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Hyena #67863 üzenetére

    Ja, persze, igazad van, de mennyire! (Csak épp nem velem kapcsolatban, legalábbis nem általánosan). Volt most egy kis botlás (és még az sem biztos, hogy teljesen invalid amiket írtam). Az a baj, tudod, hogy itt sokan kb. egy 64Kbyte-os ablakon át nézitek a dolgokat, köztük az én ténykedésemet, mint ha pici célkereszt lenne csak és ha már valami amit írok annak a közelébe kerül, akkor tüzeltek, mint az áprilisi sz@ka. Ennek pedig semmi köze a "teljes képhez", vagy a "széles vászonhoz" ami alapján meg lehetne korrekten ítélni ezeket. (Micsoda Geek analógiák, Just for you, welcome :D ). Van azért némi "történelmem" ebben a Topic-ban (is) már (most ezt nem az orrfelkapós értelemben, csak a tények kedvéért) és nem hiszem, hogy annak ismeretében ilyen általánosan ledegradáló dolgokat lehetne kijelenteni rám, egy-két szerencsétlenebbül sikerült hsz.-em alapján "beindulva". De úgy látom, most ez trendi, ez a közösségi Bullying, hogy ha ha már egy annyira "derék" vigéc kiszúrta a gyenge pontot, akkor jön máris vagy 8 újabb rávetni magát. Mert hát biztos "jó érzés", ha fi@zni, ócsárolni, sértegetni lehet másokat következmények nélkül. ? Na jó, befejeztem a "lelkizést", gondoljon mindenki amit akar, attól még én itt leszek és nem ülök le s@ggel a földre, jóccakát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák