Új hozzászólás Aktív témák

  • xrvman

    őstag

    válasz Tizio #3982 üzenetére

    Egy másik fórumon meg ezt olvastam róla:
    Igaz, hogy:

    "A v1-ben 266 MHz-en futkározik a kicsike, míg az újabb jövevvényben már csak 200 MHz-en. Bár hozzá kell tenni, hogy olvastam másik site-on, hogy van az 240 MHz is. (Nekem a 200 MHz hihetőbbnek tűnik.)
    Aztán ott van a memória kérdés is. Mindekettőben 32MB található, csakhogy míg a v1-ben ez 32 bites, addig a v2-ben már csak 16 bites.
    Nem lett valami jó húzás az sem, hogy az eddig a mini pci-os foglalaton csücsülő wifi kártyát a v1 után a v2-ben lecserélték egy integrált cuccra."

    Erre egy reagálás, és ez inkább valós, mert nem elméleti alapon van.

    "17:29
    2008. július 28. hétfő
    Én elsőre v2-est vettem. Kicsit lassúnak találtam, ezért gondoltam lecserélem v1-esre.
    Megbántam.
    A v1-es semmivel sem jobb(gyorsabb), ellenben a v2-es usb-je tudja az 500mA-ert. Így rá tudtam kötni az erre a célra vásárolt Western Digital Passport Portable Hard Drives 250 GB winyómat, amit a v1-esen már csak külső táppal lehetne szóra bírni. A wi-fi-t pedig a kertből is tudtam használni, a v1-es pedig csak a házban működik. Először azt gondoltam gyári hibás, ezért kicseréltettem a boltban. A másodikkal ugyanígy jártam."

Új hozzászólás Aktív témák