Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Jetx #11842 üzenetére

    Ha javasolhatom, inkább az OLEG-et, ahhoz több támogatást kapsz akár itt is, de szerintem bárhol máshol is. Igaz, hogy a DD-WRT szebb interface-el bír, viszont ez nem mindenkinél szempont, és a jelenlegi problémádra is valószínűleg az OLEG lesz a megoldás. Jómagam Tomato-t használok, szerintem ez is sokkal szebb mint az OLEG, azt hiszem, hogy ezt nem is lehet vitatni, viszont vannak hiányosságai, csak ezek engem személy szerint nem zavarnak, mivel amire nekem szükségem van, az működik ebben is. Persze vannak plusz szolgáltatásai is, amiket OLEG-ben csak plusz csomagok telepítésével lehet megoldani, és esetleg akkor sem lesz ilyen. Az én véleményem az, hogy ez sokkal felhasználóbarátabb, viszont aki igazi "ínyencségekre" vágyik (mint az USB-s DVD :) ), az tegyen fel, OLEG-et, illetve OpenWRT-t. Ez utóbbi is nagyon jó, csak kevesen használják, így nem fogsz sok segítséget kapni hozzá. És elsőre azt feltenni talán "mélyvíznek" tűnik. A döntés természetesen a Tied, de bármelyiket is választod, a gyáritól mindenképpen csak jobb lehet. :-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák