Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz libus #4330 üzenetére

    Én több winyóval jártam úgy, hogy egyik dokkolóban vagy gépre kötve partícionált/formázott winyót RAW-ként látta bármilyen gép egy teljesen más dokkolóban. A megoldás az lett végül, hogy abban a dokkolóban particionáltam meg a winyót, amiben később is használni akarta a tulaja. [link]

    Nem értettem a miértjét és szaktopikban sem tudták megmondani miért van ez a jelenség.

    A berakott kép alapján biztosan nem ismeri fel rendesen a winyót az új dokkolóban, ez jól látható a kijelzett partíciók méretein. De ugye ez neked többet kellene, hogy mondjon, mert Te tudod mennyi partícó van azon a winyón és azok milyen méretűek.

    A régi USB házban win alatt kihasználtnak mutatja a teljes területet, gondolom ez lenne a megfelelő kiindulási alap.

    szerk.

    Ha van helyed, régi USB házban dobd le róla az adatokat (pl. macrium reflecttel, viszont ha át akarod méretezni közben a partíciókat, akkor inkább használj EaseUS Partition Mastert, ha nem akarod erősen szidni a macrium progik fejlesztőit a partíciók visszamásolásakor :K ), majd az új dokkolóban visszapakolgatod rá a partíciókat

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák