Új hozzászólás Aktív témák

  • Spec

    őstag

    Sziasztok!
    Adott egy Asus RT-AX58U v2 router, aminek van ugyebár szülői felügyelet része. Ezt aktiváltam a gyerek PC-jén, ami szépen teszi is a dolgát. Viszont szokták használni a poki.com oldalt, amin kis szir-szar "flash" játékok vannak, és ezt is blokkolja a szülői felügyelet. Rájöttem, hogy akkor lövi le, ha a "Szerencsejáték" opció is be van kapcsolva a felnőtt szűrők között, ha kiveszem a pipát akkor működik az oldal. Nem nagyon értem, mert az oldalon tudtommal nincs semmi ami szerencsejáték lenne, igazából fizetős cuccok sincsenek, csak tele van reklámmal, de azokat szépen ki lehet szűrni.
    További érdekesség, hogy ha a "P2P és File cserélés" opciót is bekapcsolom, akkor meg nem igazán működnek az alkalmazások frissítései, pl. az AdGuardot se tudtam frissíteni.
    A kérdésem, hogy ezek az opciók mögött lehet tudni, hogy milyen url-ek, IP-k vannak blokkolva, lehet ezeket szerkeszteni esetleg? Lehet esetleg kivételeket beállítani valahogy?

    "They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

Új hozzászólás Aktív témák