Új hozzászólás Aktív témák

  • Dj Neo

    tag

    Sziasztok!

    Van egy kis problémám...Kb 1 hónapja vettem 4*1giga 800+ -os GEIL Ultra ramot, és egyenként, mikor hazahoztam beleraktam a P5B Deluxe-omba, h mind kifogástalanul űködik-e, és jók voltak... Memória tesztelő progival mindegyikkel csináltam úgy 5-10 perces teszteket az 1es memória helyen... Ezek utánberaktam mind a 4et, és megnéztem a BIOS-ban, h mi a helyzet, namost ott csak 3008-at mutatott, mint Xp-ben is(32bit)... Mondom jólvan, majd változik ez... Felraktam a 64 bites vistát, h megnézzem, és ott is csak 3008-at mutatott! Visszaraktam a síma 32bites Xp-t, és mondom ma magamnak, lehet kéne csinálni egy BIOS frissítést! Le is szedtem az Update-ert és a legújabb 1226-os update-et! Meg is néztem az előző verziót, és még valami 2006-os volt rajta, azt hiszem a 0711-es volt rajta! Mondom lehet ez megoldja majd a problémát! Fel is raktam, de viszont ugyanúgy annyit ír csak a BIOS-ban!

    Megnéztem aztán az Everest-ben, h ott mit ír, és ott mind a 4-be ki is írja, h van 1-1 giga ram, és rendesen az SPD-be név szerint kiírja, stb...

    Namost, ez miért lehet? Miért nem ismeri így fel az alaplapom a ramokat? Előtte 2*1 giga A-DATA volt benne, és azzal sem volt gond...

    Memória
    SPD

    És itt a kép róluk, ha ez jelent vmit...

    Előre is köszönöm válaszotokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák