Új hozzászólás Aktív témák

  • Cserdi

    csendes tag

    Sziasztok!
    Új vagyok még itt a forumon. Végig is olvastam az egészet. Nekem karácsony óta van meg a HD2 és eddig nagyon meg voltam vele elégedve. Hozzájutottam egy YAMAHA RX-V465-ös házimozi erősítőhöz, ami tudja a True HD-t és a DTS-HD-t kezelni. Először WDTVLIVE-ot néztem, havernak az van. Szerintem nagyon jó, de mivel az erősítő tudja kezelni ezt a két hangtipust, úgy voltam vele, hogy egy kicsivel többért megveszem a HD2-est. Most jutottam el odáig, hogy sikerült beszereznem két Blu Ray filmet, amin van TRUE HD. Itt lenne az egyetlen egy problémám a játékossal. Mikor elindítom a filmet, kb 15 másodpercig szaggatva van hang, az erősítő ki is írja True Hd, bár bitrátát már nem ír. 15 másodperc után néhány másodpercig csönd, erősítő nem ír ki semmit és egyszer csak lesz hang, de akkor már csak sztereo. Továbbá az erősítő semmi adatot nem ír ki. Mind a két fimnél ezt csinálja. Próbáltam az összes firmware-vel, de egyikkel se volt jó. Most a legutóbbi van fenn. A lejátszó és az erősítő HDMI kábellel van összekötve, ami 1.3-mas.
    Valaki tudna esetleg segíteni? Nagyon meghallgatnék egy True HD-s hangot.
    Segítségeteket előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák