Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Pocak89 #35441 üzenetére

    Na a God of War-t mondjuk még nem próbáltam, de eddig 16GB mindenhol elég volt neki.
    FHD/60 azt szereti , azzal mindenhol elmegy. Egy két tesztet majd csinálhatunk ha van kedvetek. Hőmérséklet , fps, stb. Csak zavar, hogy az MSI-ben nincs hőmérséklet adat.

    Lalikiraly
    Okés rendben benne vagyok. Holnap tesztelhetünk ezerrel. Nekem első bekapcsolás óta perfomance módban van, nem láttam értelmét a többinek. Az ECO, az nem inkább az akkukímélés szempontjából kellene?

    Nézem a Dolby-t de nem látok benne sem regisztrációt, sem hogy írná, fizetős tartalom. a Liszensz-ben sem látok semmit, hogy fizetni kellene érte. Valahol korábban úgy rémlik megtaláltam, hogy free to use, de sehol nincs most.

    License Grant
    The Software is licensed, not sold. Dolby grants you only those rights expressly granted to you in this Agreement provided that you comply with all terms and conditions of this Agreement. [link]

    **Továbbá van szütyőm hozzá**
    Akkor király, az is érdekel :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM - Online túraautó E-Sport bajnokságok közvetítése élőben, kommentátorral! Real Cars Real Racing Hungary Youtube/Facebook!

Új hozzászólás Aktív témák