Új hozzászólás Aktív témák

  • HartgeH3-2.8

    addikt

    válasz Mikulásbá #34013 üzenetére

    Én elsőre a VP4700 Backpack-et vettem meg. Még alap napi bevásárlásokhoz is elképesztő annyi minden fér bele (iszonyat magas). A 17-es szépen stabilan áll benne kimondottan az a rekesz neki van szvsz. Én a hűtőpad dobozát is belerakom, így kap egy olyan merevséget, stabilitást az egész backpack, hogy gond nélkül bárhova. Ez sok idő volt mire kitaláltam. Védelemnek a gyári "huzatát" használom, eddig még nem szakadt el. Masszívnak tűnik. :U
    Asztalon is ráteszem, hogy ne porosodjon, legalább kevésbé.

    Tervezem majd azt a másik katonai jellegű hátit is hozzá, de egész jól bevált a backpack.
    Nem merem nagyon izzasztani azért döntöttem a FHD/60 mellett, ugye mi az olcsó János műanyag harcosok vagyunk a TUF-nál, (DE) valóban dolgoztak vele ahogy a weboldalán ecsetelik, tényleg foglalkoztak a hűtéssel, plussz rovátkákkal az alján, több hőelvezetés stb. Eddig csillagos ötös.

    A hosszútáv amire kíváncsi leszek, ugye a gamer noti topikban azt mondják hosszú távon nem fogják bírni ezek a gépek. A garancia miatt viszont nem aggódom. Hímestojásként sem akarom felfogni mert nem a vitrinbe akarom nézegetni, és néha letörölgetni.

    Szerintem nálam hűtőpad nélkül gondban lenne a TUF magától.
    De csinálok majd egy tesztet csupaszon, hogy mit mérek.

    Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

Új hozzászólás Aktív témák