Új hozzászólás Aktív témák

  • TOM.......

    tag

    válasz asysoft #68 üzenetére

    Én már megrendeltem ezt a PDA-t kedden veszem át..... ugy tudom ez az USB-host támogatás nincs rajt...de sztem ez a Bluetooth, Irda,Wi-fi és memóriakártyák korában és ráadásul ez a gép ezt mindet tudja nem szükséges USB host!! Leg is nekem nem!!! Egy ismeőrösmnek van ilyen gépe lassan 3-4hónapja de egyszer nem használta és szükség sem volt rá neki!! Ahogy hallottam a véleményeket a GPS messzemenően kategóriájában a legérzékenyebb, és a Wi-fi is!! akksija sztem átlagosnak mondtható!! egy szinten mozog a konkurens gépekkel!!! Ha ezt veszed a lehető legjobb választás!!! Én Acer c530-és ez között vaciláltam!!! De láttam hogy Acer-be csak 300Mhz -es proci, ebben 416Mhz ami azért erősebb és ez egy kézi számítógépnél fontos!! És az uj IGO-nak leg 400kell majd ugyhogy ;)
    A másik hogy az acer kényes zörgős műanygból van ez meg köztudottan FÉM!!! Ugyhogy innentől egyértelmű volt a választás!!! :K

    [ Szerkesztve ]

    Figyi...bele se kezdj a vitába velem..ugy is nekem van és nekem lesz igazam mindíg...szval ne pazarold a drága időd felslegesen inkább foglalkozz az aszonnyal:) Sony A300

Új hozzászólás Aktív témák