Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beetlejuice

    tag

    válasz VTom #649 üzenetére

    Nekem ez az első AC játék, amit komolyabban játszottam, főleg a sok pozitív review miatt. Nem voltak prekoncepcióim, hogy mennyi stealth kéne a játékba a régebbiek alapján, úgyhogy engem önmagában nem zavar ez a hiányosság, bár értem amit írsz, és az assassin skill tree valóban nem igazán áll össze egy koherens gameplay móddá. Érződik a skill treeken, hogy 3 fajta gameplay megközelítést próbálnak sugallni, de végül egy warrior - nyilas lesz az ember pár assassin skillel megbolondítva.

    Ami a fő quest hosszát illeti, itt most arra gondolok, hogy mennyi idő "befejezni a játékot" azaz az Odyssey fül alatti questeket. Na ezek szerintem hosszabb időt vesznek igénybe, mint amennyi mélysége van a gameplay elemeknek.

  • gejala

    őstag

    válasz VTom #649 üzenetére

    "Itt belopózok, a szintemnél kettővel alacsonyabb, alvó kapitányon sebzek 2%-ot a boostolt assassination-nel, felkel, aztán következik egy fél órás harc, ami alatt még huszonöten odajönnek, és a végén mindenkit le kell kaszabolni."

    Ha nem nightmare-en játszol, akkor rosszul vagy statolva. Én lv 20 és 40 között főleg assassin ággal játszottam és simán halt mindenki (normal nehézség). Max egy plusz hero strike kellett a nagydarabokba és annyi. Most 50-en telesen hibrid hunter/assassin/warrior gearrel nyomulok (van 80k assassination dmg-em így is) és critical assassinationbe belehal az ellenfelek 95%-a.

    Egyébként meg tényleg nagyon gyenge geared lehet, ki kellene szedned pár jó statos cuccot + legendary engravingeket.
    Nekem a támadós conquest battle is ilyen 2 perc, exploding arrow + multi shot/rain of destruction (mindkettőre van +20% engraving) meg cipőre kell all arrows pierce shields és nyolcasával halnak ellenfelek. Devastating shot meg legjobb skill a játékban, millió fölötti dmg-t oszt, ha rágyúrsz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák